KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224240

nr 1222 4240

Oidentifierad konstnär, porträtt, 1800-tal, signerad. Olja på duk, 45x37

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:24:35